• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CMMTPL

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CMMTPL. Jeżeli chcesz otworzyć plik CMMTPL, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CMMTPL

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Camtasia MenuMaker Template TechSmith

Co to jest plik CMMTPL?

Szablon produkcji wideo używany przez Camtasia MenuMaker, program dołączony do oprogramowania do nagrywania kamer Camtasia Studio. Zawiera domyślne ustawienia tworzenia projektu .CMMP MenuMaker. Może służyć do tworzenia wielu menu wideo o tym samym wyglądzie.

Jak otworzyć plik CMMTPL?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CMMTPL jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CMMTPL z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CMMTPL którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CMMTPL

Inne problemy z plikiem CMMTPL

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CMMTPL nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CMMTPL:

  • plik CMMTPL którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CMMTPL z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CMMTPL nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik