• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CMMP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CMMP. Jeżeli chcesz otworzyć plik CMMP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CMMP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Camtasia MenuMaker Project TechSmith

Co to jest plik CMMP?

Projekt wideo stworzony przez Camtasia MenuMaker, program dołączony do aplikacji do nagrywania kamer Camtasia Studio. Zapisuje grafikę, tekst menu i pliki wideo. Służy do tworzenia menu nawigacji użytkownika dla wideo.

Projekty CMMP są eksportowane do plików wykonywalnych samoczynnie .EXE, które można uruchamiać samodzielnie w systemie Windows. Plik EXE jest również eksportowany z zasobami (wideo, zdjęcia itp.), Które znajdują się w folderach tego samego katalogu.

Jak otworzyć plik CMMP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CMMP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CMMP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CMMP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CMMP

Inne problemy z plikiem CMMP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CMMP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CMMP:

  • plik CMMP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CMMP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CMMP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik