• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CMM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CMM. Jeżeli chcesz otworzyć plik CMM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CMM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Corel Multimedia Manager Album Format Corel

Co to jest plik CMM?

Album fotograficzny używany przez Corel Multimedia Manager (dołączony do programu CorelDRAW) do zarządzania plikami graficznymi. Można otworzyć program CorelDRAW 7 lub nowszy.

Jak otworzyć plik CMM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CMM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CMM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CMM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CMM

Inne problemy z plikiem CMM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CMM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CMM:

  • plik CMM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CMM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CMM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik