• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CMBL

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CMBL. Jeżeli chcesz otworzyć plik CMBL, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CMBL

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Logger Pro Data Format Vernier Software & Technology

Co to jest plik CMBL?

Plik utworzony przez Logger Pro, program umożliwiający studentom zbieranie i analizowanie danych w programach edukacji naukowej i matematyki. Zawiera dane spreadseet, analizę danych i filmy zarejestrowane podczas eksperymentu naukowego lub ćwiczeń.

Pliki CMBL służą do rejestrowania i pomiaru danych podczas eksperymentów laboratoryjnych w celu znalezienia pracy domowej lub problemów związanych z klasą. Podczas gdy aplikacja Analiza graficzna na iOS może importować większość danych z pliku CMBL, nie można importować wyliczonych kolumn z pliku.

Jak otworzyć plik CMBL?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CMBL jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CMBL z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CMBL którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CMBL

Inne problemy z plikiem CMBL

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CMBL nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CMBL:

  • plik CMBL którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CMBL z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CMBL nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik