• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CM. Jeżeli chcesz otworzyć plik CM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Grand Theft Auto CLEO Custom Mission Format Rockstar Games

Co to jest plik CM?

Custom misja stworzona dla Grand Theft Auto: San Andreas (GTA SA). Podobnie jak plik CLEO .CS, ale zapisany jako misja zamiast skryptu niestandardowego. Służy do dodawania dodatkowych misji lub poziomów do gry. Może zostać stworzony przy użyciu Sanny Builder, narzędzia GTA mod.

Aby móc korzystać z pliku CM z GTA SA, musisz go przechowywać w folderze "gameCLEO".

Jak otworzyć plik CM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CM

Inne problemy z plikiem CM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CM:

  • plik CM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik