• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CLKW

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CLKW. Jeżeli chcesz otworzyć plik CLKW, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CLKW

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Clicker Word Bank Format Crick Software

Co to jest plik CLKW?

Siatka zawierająca słowa istotne dla określonego tematu. Używany przez Clicker, narzędzie do pisania i multimedialne narzędzie, które pozwala pisać całymi słowami, frazami lub obrazkami.

Jak otworzyć plik CLKW?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CLKW jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CLKW z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CLKW którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CLKW

Inne problemy z plikiem CLKW

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CLKW nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CLKW:

  • plik CLKW którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CLKW z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CLKW nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik