• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CLEO

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CLEO. Jeżeli chcesz otworzyć plik CLEO, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CLEO

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Grand Theft Auto Vice City Mod Format CLEO

Co to jest plik CLEO?

Plik wtyczek używany jako część biblioteki CLEO, która jest używana do wykonywania modyfikacji niektórych gier Grand Theft Auto. Zapewnia bibliotekę w formacie Dynamic Link Library (.DLL) i umożliwia "opcodes", które można skryptować w celu zmiany zawartości gry.

Wtyczki CLEO powinny być instalowane w katalogu CLEO w katalogu instalacyjnym GTA SA. Kiedy gra się uruchamia, biblioteka CLEO skanuje wtyczki i uruchamia je.

Niektóre popularne pliki CLEO to: IniFiles.Cleo: zawiera opkody, które mogą być użyte w plikach INI. FileSystemOperations.Cleo: zapisuje opkody do obsługi plików i folderów. IntOperations.Cleo: umożliwia operatorom logicznym, takim jak AND, OR i XOR.

Jak otworzyć plik CLEO?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CLEO jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CLEO z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CLEO którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CLEO

Inne problemy z plikiem CLEO

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CLEO nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CLEO:

  • plik CLEO którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CLEO z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CLEO nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik