• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CLD

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CLD. Jeżeli chcesz otworzyć plik CLD, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CLD

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Canon CD-Label Print Label Layout Format Canon

Co to jest plik CLD?

Szablon drukowania do drukowania etykiet i pokryw CD z drukarką Canon. Zawiera wstępnie zdefiniowane obszary drukowania, które służą jako punkt wyjścia do tworzenia kompozycji CD. Używany w programie CD-LabelPrint, który pochodzi z niektórych drukarek Pixma firmy Canon.

Jak otworzyć plik CLD?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CLD jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CLD z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CLD którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CLD

Inne problemy z plikiem CLD

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CLD nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CLD:

  • plik CLD którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CLD z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CLD nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik