• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CL4

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CL4. Jeżeli chcesz otworzyć plik CL4, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CL4

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Easy CD Creator CD Layout Format Sonic Solutions

Co to jest plik CL4?

Plik utworzony przez program Easy CD Creator w wersji 4, program służący do nagrywania płyt CD. Zawiera archiwum ustawień projektu i plików danych. Przechowuje własny dysk, który może być nagrany na płycie CD.

Easy CD Creator został opracowany przez firmę Adaptec, a później zakupiony przez Sonic Solutions, który przeniósł go do marki Roxio. Program został później przemianowany na "Roxio Easy Media Creator" i nazywa się teraz "Roxio Creator".

Pliki CL4 są kompatybilne tylko z programem Easy CD Creator w wersji 4.

Jak otworzyć plik CL4?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CL4 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CL4 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CL4 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CL4

Inne problemy z plikiem CL4

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CL4 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CL4:

  • plik CL4 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CL4 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CL4 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik