• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CL2

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CL2. Jeżeli chcesz otworzyć plik CL2, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CL2

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
HY-TEK Meet Results Format HY-TEK Sports Software

Co to jest plik CL2?

Plik utworzony przez HY-TEK Sports Software, który umożliwia użytkownikom zaplanowanie imprez sportowych i rejestrowanie wyników konkursu. Zawiera wyniki spotkania, w tym nazwiska uczestników, wydarzenia i wyniki. Zapisano w formacie zwykłego tekstu.

Pliki CL2 zostały zastąpione plikami .HYV, które umożliwiają użytkownikom przechowywanie dodatkowych informacji.

Jak otworzyć plik CL2?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CL2 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CL2 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CL2 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CL2

Inne problemy z plikiem CL2

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CL2 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CL2:

  • plik CL2 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CL2 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CL2 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik