• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CKBX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CKBX. Jeżeli chcesz otworzyć plik CKBX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CKBX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Cricket Audio XML Bank Description Format Cricket Technology

Co to jest plik CKBX?

Plik używany przez Cricket Audio, zestaw narzędzi programowych służący do dodawania dźwięków do gier i innych aplikacji. Określa pliki wejściowe audio (eG, .WAV) używane podczas budowania banku audio .CKB, czyli pliku używanego przez wynikową grę.

Plik CKB można utworzyć z pliku CKBX przy użyciu programu cktool dołączonego do krykieta Audio.

Jak otworzyć plik CKBX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CKBX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CKBX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CKBX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CKBX

Inne problemy z plikiem CKBX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CKBX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CKBX:

  • plik CKBX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CKBX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CKBX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik