• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CIT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CIT. Jeżeli chcesz otworzyć plik CIT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CIT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Intergraph Scanned Image Intergraph

Co to jest plik CIT?

Plik monochromatyczny (czarno-biały) zapisany przez oprogramowanie Intergraph Security, rząd i infrastruktura (SG & I). Może to być zeskanowany plik obrazu lub obraz utworzony za pomocą oprogramowania do projektowania Intergraph.

Jak otworzyć plik CIT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CIT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CIT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CIT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CIT

Inne problemy z plikiem CIT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CIT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CIT:

  • plik CIT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CIT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CIT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik