• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CIP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CIP. Jeżeli chcesz otworzyć plik CIP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CIP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
CryptoBuddy Encrypted Format N/A

Co to jest plik CIP?

Własny format napisów utworzony przez firmę Cavena, która dostarcza rozwiązania do przesyłania napisów i postprodukcji. Zapisuje tekst napisów z użyciem osi czasu, dzięki czemu napisy zostaną zamknięte we właściwym czasie podczas odtwarzania lub odtwarzania.

Pliki CIP mogą być konwertowane na format EBU .STL przy użyciu oprogramowania firmy Cavena o nazwie Toolbox.

Cavena posiada także inny format napisów, który używa rozszerzenia .890.

Jak otworzyć plik CIP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CIP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CIP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CIP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CIP

Inne problemy z plikiem CIP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CIP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CIP:

  • plik CIP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CIP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CIP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik