• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CINE

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CINE. Jeżeli chcesz otworzyć plik CINE, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CINE

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Vision Research Phantom Cine Camera Video Format Vision Research

Co to jest plik CINE?

Plik wideo przechwycony przez cyfrowe kamery wideo Phantom produkowane przez Vision Research. Mogą zawierać surowe, nieskompresowane lub skompresowane dane, ale często zawierają surowe dane wideo, dzięki czemu wydajność zapisu jest szybka. Można dostosować korekty kolorów, balans bieli i inne korekty w procesie tworzenia postu wideo.

Jak otworzyć plik CINE?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CINE jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CINE z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CINE którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CINE

Inne problemy z plikiem CINE

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CINE nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CINE:

  • plik CINE którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CINE z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CINE nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik