• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CIMG

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CIMG. Jeżeli chcesz otworzyć plik CIMG, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CIMG

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
CImg Image Format CImg

Co to jest plik CIMG?

Plik danych używany przez CImg, biblioteka szablonów języka C ++ otwartego źródła wykorzystywana do przetwarzania danych obrazu. Może zawierać dane o pojedynczym obrazie lub wielu obrazach. Obsługuje do 4-wymiarowych danych (jednokierunkowe sygnały skalarne do trójwymiarowych obrazów hiperspektralnych).

Pliki CIMG są używane do przechowywania obrazów w formacie, który można manipulować zestawem narzędzi. Mogą przechowywać dane wyodrębnione ze zwykłych typów plików graficznych, np. Pliki .PNG i .JPG.

CImg oznacza "Cool Image".

Jak otworzyć plik CIMG?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CIMG jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CIMG z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CIMG którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CIMG

Inne problemy z plikiem CIMG

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CIMG nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CIMG:

  • plik CIMG którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CIMG z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CIMG nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik