• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CHUNK001

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CHUNK001. Jeżeli chcesz otworzyć plik CHUNK001, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CHUNK001

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
File Splitter Split File (part 1) Filesplitter.org

Co to jest plik CHUNK001?

Część 1 podzielonego archiwum utworzonego przez program File Splitter, program służący do dzielenia dużych plików na mniejsze części. Składa pierwszą część archiwum (pozostałe części mają rozszerzenia ".Chunk002", "Chunk003" itd.). Można je połączyć z innymi częściami podzielonego archiwum, aby zmodyfikować oryginalny plik.

Archiwa dzielone są przydatne do rozbierania dużych plików wideo, obrazów dysków i innych dużych plików na mniejsze części. Jest to przydatne podczas korzystania z pamięci zewnętrznej i przesyłania plików przez Internet.

Jak otworzyć plik CHUNK001?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CHUNK001 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CHUNK001 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CHUNK001 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CHUNK001

Inne problemy z plikiem CHUNK001

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CHUNK001 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CHUNK001:

  • plik CHUNK001 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CHUNK001 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CHUNK001 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik