• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CHT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CHT. Jeżeli chcesz otworzyć plik CHT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CHT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
ZSNES Cheat Code Format N/A

Co to jest plik CHT?

Zawiera kody kody, które zawierają "cheaty" w grach Super Nintendo (SNES). Mogą być ładowane przez emulatory SNES, takie jak ZSNES i Jnes. Umożliwia użytkownikowi ładowanie kody, takie jak niezwyciężenie lub nieskończone życie.

Jak otworzyć plik CHT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CHT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CHT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CHT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CHT

Inne problemy z plikiem CHT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CHT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CHT:

  • plik CHT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CHT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CHT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik