• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CHN

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CHN. Jeżeli chcesz otworzyć plik CHN, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CHN

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Ethnograph Data Format Qualis Research Associates

Co to jest plik CHN?

Plik danych używany przez starsze wersje oprogramowania do analizy danych jakościowych Ethnograph. Zawiera dane służące do przeprowadzania analizy w aplikacji.

Jak otworzyć plik CHN?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CHN jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CHN z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CHN którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CHN

Inne problemy z plikiem CHN

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CHN nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CHN:

  • plik CHN którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CHN z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CHN nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik