• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CHML

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CHML. Jeżeli chcesz otworzyć plik CHML, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CHML

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Chameleon Encrypted Format Krasbit Technologies

Co to jest plik CHML?

Szyfrowany plik danych utworzony za pomocą oprogramowania do przetwarzania obrazu Chameleon. Zawiera obrazy zapisane w programie Chameleon Sports Photography, School Photography lub oprogramowania do identyfikacji. Służy do przenoszenia zawartości pomiędzy programami Chameleon.

Pliki CHML są zapisywane w bezpiecznym formacie, który może zostać otwarty tylko przez oprogramowanie Chameleon. Mogą też być chronione hasłem, co oznacza, że ​​użytkownik musi wprowadzić prawidłowe hasło w celu otwarcia pliku CHML.

Jak otworzyć plik CHML?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CHML jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CHML z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CHML którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CHML

Inne problemy z plikiem CHML

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CHML nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CHML:

  • plik CHML którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CHML z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CHML nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik