• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CHAT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CHAT. Jeżeli chcesz otworzyć plik CHAT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CHAT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Online Chat Configuration Format N/A

Co to jest plik CHAT?

Plik konfiguracyjny używany przez klientów IRC, np. MIRC. Zawiera niezbędne ustawienia dla otwarcia kanału IRC. Może zawierać serwer, port, nazwę kanału i hasło.

Adresy URL kończące się ".Chat" mogą otworzyć program czatu z poziomu przeglądarki sieci Web.

Jak otworzyć plik CHAT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CHAT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CHAT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CHAT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CHAT

Inne problemy z plikiem CHAT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CHAT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CHAT:

  • plik CHAT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CHAT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CHAT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik