• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CGRP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CGRP. Jeżeli chcesz otworzyć plik CGRP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CGRP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Pro Tools Clip Group Format Avid Technology

Co to jest plik CGRP?

Format plików wprowadzony za pomocą oprogramowania DAW (Digital Audio Workstation) firmy Pro Tools 10. Zapisuje ustawienia wzmocnienia klipu, funkcję Pro Tools, która umożliwia użytkownikom zmianę poziomu klipów audio (eG, zmniejszenie pewnej sekcji klipu o 2,5 dB).

Pliki CGRP umożliwiają zachowywanie i wykorzystywanie ustawień nagrywania klipów między nagrywaniem, edycją i mieszaniem.

Grupy klipów zastępują grupy regionów (pliki .RGRP) z programu Pro Tools 9 i starszych.

Jak otworzyć plik CGRP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CGRP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CGRP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CGRP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CGRP

Inne problemy z plikiem CGRP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CGRP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CGRP:

  • plik CGRP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CGRP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CGRP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik