• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CGP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CGP. Jeżeli chcesz otworzyć plik CGP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CGP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
PixelCryptor Encrypted Format CodeGazer

Co to jest plik CGP?

Archiwum plików zaszyfrowane za pomocą programu PixelCryptor, programu do kodowania plików, który używa obrazu zamiast hasła jako klucza szyfrowania. Zapisano w zaszyfrowanym formacie, który może zostać otwarty tylko przez PixelCryptor, jeśli jest dostarczony prawidłowy obraz.

Jak otworzyć plik CGP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CGP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CGP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CGP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CGP

Inne problemy z plikiem CGP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CGP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CGP:

  • plik CGP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CGP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CGP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik