• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CG3

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CG3. Jeżeli chcesz otworzyć plik CG3, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CG3

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Cabri 3D Document CABRILOG

Co to jest plik CG3?

Plik obrazu 3D stworzony przez Cabri 3D, program edukacyjny służący do nauczania trójwymiarowej geometrii. Może przechowywać linie, płaszczyzny i kształty w przestrzeni 3D. Może również obejmować pomiary.

Pliki CG3 mogą być eksportowane do wyświetlania w sieci Web, jeśli zainstalowany jest plug-in przeglądarki Cabri Web. Podczas eksportowania tworzone są pliki HTML i .PNG oprócz pliku CG3.

Jak otworzyć plik CG3?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CG3 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CG3 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CG3 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CG3

Inne problemy z plikiem CG3

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CG3 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CG3:

  • plik CG3 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CG3 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CG3 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik