• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CFR

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CFR. Jeżeli chcesz otworzyć plik CFR, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CFR

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Cross Fire Replay Format Z8Games

Co to jest plik CFR?

Odtworzenie gry stworzonej przez Cross Fire, darmowej gry strzeleckiej pierwszej osoby (FPS) opracowanej przez firmę Z8Games. Zawiera nagranie w czasie rzeczywistym akcji i zdarzeń graczy w grze wieloosobowej. Służy do sprawdzania wyników rozgrywki.

Pliki CFR są również wykorzystywane do składania wyników konkursu, aby koordynatorzy turniejów i ligi gier mogli śledzić zwycięstwa, straty i rankingi.

Pliki CFR nie zawierają rzeczywistych danych wideo i mogą być odtwarzane tylko w programie Cross Fire.

Jak otworzyć plik CFR?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CFR jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CFR z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CFR którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CFR

Inne problemy z plikiem CFR

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CFR nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CFR:

  • plik CFR którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CFR z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CFR nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik