• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CFML

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CFML. Jeżeli chcesz otworzyć plik CFML, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CFML

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adobe ColdFusion Markup Language Format Adobe Systems

Co to jest plik CFML?

Strona internetowa napisana w języku CFML (ColdFusion Markup Language), języku programowania obsługiwanym przez firmę Adobe. Zawiera tagi, które definiują operacje wykonywane na serwerze ColdFusion, gdy użytkownik zażąda tej strony sieci Web. Może przechowywać operacje w bazie danych, wbudowany kod HTML i inne elementy strony sieci Web.

Pliki CFML są częściej wydawane z rozszerzeniem .CFM.

Jak otworzyć plik CFML?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CFML jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CFML z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CFML którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CFML

Inne problemy z plikiem CFML

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CFML nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CFML:

  • plik CFML którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CFML z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CFML nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik