• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CELX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CELX. Jeżeli chcesz otworzyć plik CELX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CELX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Celestia Script Celestia Development Team

Co to jest plik CELX?

Skrypt używany przez Celestię, darmową aplikację do przeglądania wszechświata. Napisany przy użyciu języka skryptowego Lua i określa instrukcje dotyczące położenia i kąta obserwacji we wszechświecie w czasie. Służy do oznaczania miejsc w kosmosie, a także do tworzenia wycieczek po wszechświecie.

Pliki CELX mogą być uruchamiane w Celestii, wybierając Plik i rarr. Uruchom skrypt .. Z menu aplikacji wybierz skrypt.

Pliki CELX są tworzone w formacie zwykłego tekstu i są zapisywane za pomocą edytora tekstu.

Jak otworzyć plik CELX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CELX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CELX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CELX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CELX

Inne problemy z plikiem CELX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CELX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CELX:

  • plik CELX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CELX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CELX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik