• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CELTX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CELTX. Jeżeli chcesz otworzyć plik CELTX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CELTX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Celtx Project Format Celtx

Co to jest plik CELTX?

Projekt utworzony przy użyciu Celtx, wszechstronnego programu preinstancji medialnych. Zawiera harmonogramowanie projektów, opracowanie scenariusza i tworzenie scenariuszy. Wszystkie dane są przechowywane w formacie bazy danych w pojedynczym pliku CELTX.

Celtx może być używany do filmowania, wideo, radia, teatru, gier wideo, wideoklipów muzycznych, podcastów, wideokastów i komiksów. CELTX to skrót oznaczający "Załoga, Sprzęt, Lokalizacja, Talent i XML". To jest wymawiane "kell-kleszcze".

Jak otworzyć plik CELTX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CELTX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CELTX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CELTX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CELTX

Inne problemy z plikiem CELTX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CELTX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CELTX:

  • plik CELTX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CELTX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CELTX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik