• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CED

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CED. Jeżeli chcesz otworzyć plik CED, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CED

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
JVC Corrupted Video Format N/A

Co to jest plik CED?

Plik utworzony przez niektóre aparaty JVC, gdy karta SD nie została poprawnie sformatowana w kamerze. Zapisuje dane o zarejestrowanym filmie, ale nie może być odtwarzany przez żadne oprogramowanie wideo - zamiast tego należy sformatować kartę SD dla aparatu, a następnie kamera nagrywa wideo w standardowym formacie .MTS lub .MOD.

Jak otworzyć plik CED?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CED jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CED z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CED którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CED

Inne problemy z plikiem CED

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CED nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CED:

  • plik CED którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CED z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CED nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik