• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CE

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CE. Jeżeli chcesz otworzyć plik CE, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CE

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Digital Vision ComputerEyes IFF Bitmap Format Digital Vision

Co to jest plik CE?

Obraz bitmapowy utworzony przez ComputerEyes, program przechwytywania obrazu napisany dla systemu operacyjnego DOS. Zawiera obraz skanowany przez płytę skanera Digital Vision. Służy do przechowywania przechwyconych klatek z filmów.

Podczas gdy oprogramowanie ComputerEyes nie jest już obsługiwane, pliki CE mogą być odczytywane przez niektóre programy firm trzecich.

Jak otworzyć plik CE?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CE jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CE z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CE którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CE

Inne problemy z plikiem CE

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CE nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CE:

  • plik CE którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CE z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CE nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik