• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CDW

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CDW. Jeżeli chcesz otworzyć plik CDW, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CDW

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
KOMPAS CAD Drawing Format ASCON

Co to jest plik CDW?

Dokument CAD stworzony przez KOMPAS-3D, program do modelowania części i zespołów. Może służyć do generowania dokumentacji projektowej, ilustracji technicznych i do eksportowania geometrii modelu do produkcji.

Pliki CDW można wyświetlać za pomocą bezpłatnego programu KOMPAS-3D Viewer.

Jak otworzyć plik CDW?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CDW jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CDW z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CDW którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CDW

Inne problemy z plikiem CDW

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CDW nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CDW:

  • plik CDW którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CDW z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CDW nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik