• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CDP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CDP. Jeżeli chcesz otworzyć plik CDP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CDP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Trainz Simulator Content Dispatcher Pack Format N3V Games

Co to jest plik CDP?

Plik używany przez Trainz symulator kolei gry symulacyjne. Zawiera dodatki do gier, takie jak trasy kolejowe, projekty lokomotyw i dekoracje. Mogą być importowane za pomocą narzędzi Content Dispatcher i Content Manager Plus w produktach Trainz Simulator. Zainstalowany w folderze WorldDispatcherDownloads instalacji Trainz.

Pliki CDP są opracowywane przez zewnętrznych dostawców treści, takich jak Auran i nie są częścią oryginalnej zawartości gry. Istnieje kilka narzędzi do zarządzania pakietami CDP.

Jak otworzyć plik CDP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CDP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CDP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CDP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CDP

Inne problemy z plikiem CDP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CDP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CDP:

  • plik CDP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CDP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CDP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik