• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CDMP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CDMP. Jeżeli chcesz otworzyć plik CDMP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CDMP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
WCS CDMP Microsoft

Co to jest plik CDMP?

Plik używany przez system Windows Color System (WSC), technologię dołączoną do systemu operacyjnego Windows. Zawiera wbudowany model urządzenia "podstawowego" lub model urządzenia typu plug-in. Służy do konfigurowania sposobu wyświetlania kolorów na różnych urządzeniach, takich jak monitory CRT lub LCD.

Jak otworzyć plik CDMP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CDMP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CDMP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CDMP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CDMP

Inne problemy z plikiem CDMP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CDMP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CDMP:

  • plik CDMP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CDMP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CDMP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik