• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CDM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CDM. Jeżeli chcesz otworzyć plik CDM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CDM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
NTI CD&DVD-Maker Image Format NTI

Co to jest plik CDM?

Obraz dysku utworzony przez NTI CD Maker (obecnie NTI Media Maker), program służący do nagrywania i kopiowania płyt CD. Opisywany przez program jako "Virtual CD-Image", który przechowuje dane niezbędne do nagrywania płyty.

Program NTI Media Maker nadal używa plików CDM do odtwarzania płyt.

Jak otworzyć plik CDM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CDM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CDM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CDM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CDM

Inne problemy z plikiem CDM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CDM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CDM:

  • plik CDM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CDM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CDM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik