• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CDL

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CDL. Jeżeli chcesz otworzyć plik CDL, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CDL

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
CADKey CAD Language Format Kubotek

Co to jest plik CDL?

Plik utworzony przez CADKEY Wireframe, program służący do konstruowania trójwymiarowych wireframe CAD. Zawiera trójwymiarową siatkę, w tym linie, pomiary i geometrię. Używane do wizualizacji i przechowywania informacji o projekcie dla produktu 3D.

Jak otworzyć plik CDL?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CDL jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CDL z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CDL którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CDL

Inne problemy z plikiem CDL

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CDL nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CDL:

  • plik CDL którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CDL z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CDL nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik