• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CDF-MS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CDF-MS. Jeżeli chcesz otworzyć plik CDF-MS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CDF-MS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
ClickOnce Deployment Binary Manifest Format Microsoft

Co to jest plik CDF-MS?

Plik pomocy aplikacji wykorzystywany przez programy wdrażane przez ClickOnce, technologię Microsoft umożliwiającą uruchamianie programów Windows, klikając łącze na stronie internetowej. Zawiera właściwości, które są używane do uruchamiania aplikacji.

Plik CDF-MS zawiera skompilowaną wersję pliku .MANIFEST, umożliwiającego szybsze analizowanie parametrów konfiguracji w manifestie. Pliki CDF-MS przechowują takie parametry, jak nazwa aplikacji, wersja, opis, opcje wdrażania i zależności. Zobacz także .APPLICATION dla opisu manifestu wdrażania.

Nie należy próbować ręcznie modyfikować lub usuwać plików CDF-MS, ponieważ może spowodować nieprawidłowe działanie aplikacji ClickOnce.

Jak otworzyć plik CDF-MS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CDF-MS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CDF-MS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CDF-MS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CDF-MS

Inne problemy z plikiem CDF-MS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CDF-MS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CDF-MS:

  • plik CDF-MS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CDF-MS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CDF-MS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik