• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CDD

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CDD. Jeżeli chcesz otworzyć plik CDD, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CDD

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
ConceptDraw Drawing Diagram Format Computer Systems Odessa

Co to jest plik CDD?

Plik diagramu utworzony przez ConceptDraw PRO, program służący do tworzenia rysunków biznesowych. Przechowuje rysunek, na przykład schemat blokowy, rysunek techniczny lub diagram koncepcyjny. Zapisuje dane, aby sprostać różnym potrzebom rysowania biznesu, w tym generowaniu raportów, diagramowaniu sieci, rysowaniu procesów biznesowych i koncepcji.

Pliki CDD mogą zawierać kod programu napisany w języku skryptowym o nazwie ConceptDraw Basic, który umożliwia użytkownikom automatyczne manipulowanie obiektami rysunkowymi. Jest powszechnie stosowany do automatyzacji powtarzających się zadań.

Pliki CDD mogą być konwertowane do i z plików .VSD i .VDX i mogą być eksportowane do plików .PDF. ConceptDraw jest dostępny w wersjach Office, MINDMAP, PRO i PROJECT, ale tylko wersja PRO otwiera i zapisuje pliki .CDD.

Jak otworzyć plik CDD?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CDD jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CDD z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CDD którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CDD

Inne problemy z plikiem CDD

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CDD nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CDD:

  • plik CDD którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CDD z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CDD nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik