• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CCX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CCX. Jeżeli chcesz otworzyć plik CCX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CCX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Click & Create Extension Clickteam

Co to jest plik CCX?

Plik używany przez Clickteam Multimedia Fusion i The Games Factory (oprogramowanie do tworzenia gier). Zawiera dodatkowe składniki, które można wykorzystać do opracowywania gier, takich jak algorytmy korekcyjne sztucznej inteligencji lub obiekty wielokrotnego użytku. Umożliwia programistom włączenie niestandardowych składników gry.

Jak otworzyć plik CCX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CCX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CCX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CCX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CCX

Inne problemy z plikiem CCX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CCX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CCX:

  • plik CCX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CCX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CCX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik