• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CCT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CCT. Jeżeli chcesz otworzyć plik CCT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CCT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Macromedia (Adobe) Director Shockwave Cast Format Adobe Systems

Co to jest plik CCT?

Zasób lub obiekt wykorzystywany przez reżysera, program do tworzenia multimediów. Zapisano w chronionym formacie, którego nie można zmodyfikować w filmie reżysera. Pozwala na użycie obiektów Director w wielu filmach bez zmiany.

Adobe Director 11 był pierwszą wersją dyrektora wydaną po tym, jak firma Adobe przejął firmę Macromedia.

Jak otworzyć plik CCT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CCT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CCT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CCT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CCT

Inne problemy z plikiem CCT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CCT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CCT:

  • plik CCT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CCT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CCT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik