• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CCSCC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CCSCC. Jeżeli chcesz otworzyć plik CCSCC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CCSCC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
ClearCase Source Control Info Format IBM

Co to jest plik CCSCC?

Plik sterujący kodem źródłowym wykorzystywany przez ClearCase, aplikację zarządzającą projektami rozwoju oprogramowania. Zapewnia informacje o projektach pod kontrolą źródła. Służy do integracji projektów programu Microsoft Visual Studio z programem ClearCase.

Pliki CCSCC są używane w projektach wielu użytkowników. W szczególności pomagają obsłużyć sytuacji, gdy drugi użytkownik wybiera opcję "Otwórz z kontrolą źródła" dla projektu wirtualnego. Pliki CCSCC muszą znajdować się pod kontrolą źródła ClearCase w celu umożliwienia tej zdolności.

Pliki CCSCC były używane tylko do integracji z Visual Studio .NET przed VS.NET 2005.

Jak otworzyć plik CCSCC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CCSCC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CCSCC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CCSCC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CCSCC

Inne problemy z plikiem CCSCC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CCSCC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CCSCC:

  • plik CCSCC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CCSCC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CCSCC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik