• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CCIP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CCIP. Jeżeli chcesz otworzyć plik CCIP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CCIP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Curse Client 4 Addon Download Protocol Format Curse

Co to jest plik CCIP?

Plik wtyczek używany przez Curse Client, program służący do zarządzania dodatkami dla World of Warcraft, The Elder Scrolls (TES): Skyrim, TES Oblivion i inne gry. Zawiera informacje wymagane do pobrania i zainstalowania dodatku dla jednej z zarządzanych gier.

Pliki CCIP są pobierane przy użyciu klienta "Instaluj za pośrednictwem klienta dyskowego" w programie Curse Client. Możesz je dwukrotnie kliknąć, aby zainstalować dodatek za pośrednictwem klienta kluczy.

Jak otworzyć plik CCIP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CCIP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CCIP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CCIP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CCIP

Inne problemy z plikiem CCIP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CCIP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CCIP:

  • plik CCIP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CCIP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CCIP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik