• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CCGAME

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CCGAME. Jeżeli chcesz otworzyć plik CCGAME, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CCGAME

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft XNA Game Studio Game Package Format Microsoft

Co to jest plik CCGAME?

Pakiet do gier stworzony przez XNA Studio, pakiet do tworzenia oprogramowania do gier służący do tworzenia gier Windows, Xbox 360 i Windows Phone. Zawiera wszystkie zasoby programistyczne (kod źródłowy, zasoby itp.) I obejmuje ochronę cyfrową, aby zapewnić, że zawartość jest chroniona przed niepożądanym dostępem.

Format CCGAME to format służący do przesyłania gier do Microsoft Xbox LIVE Marketplace i Microsoft Hub aplikacji. Dlatego gdy programiści kończą rozwój, pakują gry jako pliki CCGAME i przedkładają je do sprawdzenia, zanim gry będą sprzedawane użytkownikom. Pliki CCGAME mogą być również wykorzystywane do dzielenia projektów rozwojowych między kopiami XNA Game Studio.

Możesz utworzyć pliki CCGAME, wybierając Build & rarr. Pakiet & rarr. Jako Gra Kreatora Klubu z menu Studio gier XNA w programie Visual Studio lub przy użyciu narzędzia XnaPack.Exe, narzędzia wiersza polecenia dołączonego do XNA Game Studio. Aby rozpakować plik CCGAME, kliknij dwukrotnie plik (zakładając, że XNA Game Studio jest zainstalowany) lub użyj programu XnaPack.Exe z opcją rozpakowywania.

Jak otworzyć plik CCGAME?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CCGAME jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CCGAME z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CCGAME którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CCGAME

Inne problemy z plikiem CCGAME

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CCGAME nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CCGAME:

  • plik CCGAME którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CCGAME z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CCGAME nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik