• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CBS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CBS. Jeżeli chcesz otworzyć plik CBS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CBS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Comodo Backup Script Format Comodo Group

Co to jest plik CBS?

Skrypt tworzenia kopii zapasowych utworzony przez Comodo Backup, aplikację służącą do tworzenia kopii zapasowych zdalnej i lokalnej. Może przechowywać instrukcje dotyczące zaplanowanej kopii zapasowej lub zadania przywracania. Może zostać utworzony z widoku Custom Backup i uruchom z Comodo Backup.

Jak otworzyć plik CBS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CBS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CBS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CBS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CBS

Inne problemy z plikiem CBS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CBS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CBS:

  • plik CBS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CBS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CBS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik