• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CBF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CBF. Jeżeli chcesz otworzyć plik CBF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CBF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
ChessBase Game Information Format Tailwag Software

Co to jest plik CBF?

Niestandardowy kalendarz utworzony przy użyciu programu Kalendarz Builder, programu do projektowania kalendarzy. Zawiera ogólny temat oraz granice niestandardowe, czcionki, grafiki i ikony, które można umieścić na każdej stronie kalendarza.

Pliki CBF mogą być wykorzystywane do tworzenia kalendarzy pełnoekranowych, kalendarzy mini, planistów tygodniowych i dzienników planowania. Ukończone kalendarze mogą być drukowane bezpośrednio z drukarki domowej.

Jak otworzyć plik CBF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CBF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CBF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CBF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CBF

Inne problemy z plikiem CBF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CBF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CBF:

  • plik CBF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CBF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CBF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik