• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CBDS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CBDS. Jeżeli chcesz otworzyć plik CBDS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CBDS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Comic Book DS Format Nicom00k

Co to jest plik CBDS?

Plik używany przez Comic Book DS, aplikacja do czytania komiksów dla systemu przenośnego Nintendo DS. Zawiera obrazy, tekst i dane o paginacji dla komiksu. Służy do przechowywania mangi i innych komiksów.

Pliki CBDS mogą być przeglądane i tworzone za pomocą narzędzia PictoDS. Program może również konwertować pliki .CBZ, .CBR, .ZIP i .RAR do formatu CBDS.

Pliki CBDS to pliki .ZIP, które zostały przemianowane na rozszerzenie ".Cbds". Dlatego można je otworzyć za pomocą dowolnego narzędzia do dekompresji Zip.

Jak otworzyć plik CBDS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CBDS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CBDS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CBDS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CBDS

Inne problemy z plikiem CBDS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CBDS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CBDS:

  • plik CBDS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CBDS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CBDS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik