• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CBC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CBC. Jeżeli chcesz otworzyć plik CBC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CBC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Comic Book Collection Calibre

Co to jest plik CBC?

Plik z dostępem do pliku Caliber, aplikacja do konwersji eBook. Zawiera pliki .CBZ i .CBR. Zawiera również plik .TXT o nazwie comics.Txt, który jest kodowany w UTF-8.

Plik CBC będzie wyglądał tak: comics.Txt one.Cbz two.Cbz three.Cbz

Plik comics.Txt powinien zawierać listę plików komiksów zawartych w pliku CBC. Wygląda to tak: one.Cbz: Rozdział pierwszy dwa.Cbz: Rozdział drugi three.Cbz: Rozdział trzeci

Kaliber automatycznie konwertuje plik CBC do e-książki z spisem treści, wskazując na każdy wpis w pliku comics.Txt.

Jak otworzyć plik CBC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CBC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CBC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CBC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CBC

Inne problemy z plikiem CBC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CBC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CBC:

  • plik CBC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CBC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CBC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik