• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CBA

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CBA. Jeżeli chcesz otworzyć plik CBA, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CBA

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
CDisplay ACE Comic Book Format N/A

Co to jest plik CBA?

Cyfrowa komedia skompresowana kompresją ACE (pliki .ACE). Zawiera kolekcję obrazów reprezentujących strony w komiksie. Służy do dystrybucji komiksów i czytania ich z obsługą e-czytników.

Format CBA jest znacznie mniej powszechny niż formaty .CBR, .CBZ i .CB7, które korzystają z bardziej popularnych form kompresji (.RAR, .ZIP i .7Z).

Jak otworzyć plik CBA?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CBA jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CBA z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CBA którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CBA

Inne problemy z plikiem CBA

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CBA nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CBA:

  • plik CBA którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CBA z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CBA nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik