• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CATPRODUCT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CATPRODUCT. Jeżeli chcesz otworzyć plik CATPRODUCT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CATPRODUCT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
CATIA Product Format Dassault Systemes

Co to jest plik CATPRODUCT?

Plik stworzony przez CATIA V5, program CAD przeznaczony do symulacji procesów projektowania przemysłowego. Zawiera dane dotyczące procesu wytwarzania zespołu, w tym części i informacji o strukturze zespołu. Zawiera także informacje o modelu 3D dla projektu.

Jak otworzyć plik CATPRODUCT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CATPRODUCT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CATPRODUCT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CATPRODUCT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CATPRODUCT

Inne problemy z plikiem CATPRODUCT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CATPRODUCT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CATPRODUCT:

  • plik CATPRODUCT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CATPRODUCT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CATPRODUCT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik