• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CATPART

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CATPART. Jeżeli chcesz otworzyć plik CATPART, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CATPART

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
CATIA Part Format Dassault Systemes

Co to jest plik CATPART?

Plik części utworzony przez CATIA V5, aplikacja do produkcji CAD 3D. Zapewnia model części, w tym trójwymiarową geometrię i dane struktury. Może być połączony z innymi częściami w pliku instalacyjnym .CATPRODUCT.

Pliki CATPART mogą przechowywać częściowe projekty, takie jak osłony, wsporniki metalowe, części maszyn i inne elementy wyposażenia. Są one często określane jako pliki "CATPart" w rozmowie.

Jak otworzyć plik CATPART?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CATPART jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CATPART z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CATPART którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CATPART

Inne problemy z plikiem CATPART

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CATPART nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CATPART:

  • plik CATPART którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CATPART z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CATPART nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku CATPART
CATPART do DWG