• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CAPROJ

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CAPROJ. Jeżeli chcesz otworzyć plik CAPROJ, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CAPROJ

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Construct Game Project Format Scirra

Co to jest plik CAPROJ?

Plik projektu stworzony przez Construct, program do tworzenia gier służący do tworzenia gier iOS, Android, Chrome, Facebook, Windows 8 i HTML5. Zapisano w formacie XML i zawiera odniesienia do wszystkich zasobów projektu, w tym grafik, dźwięków i zdarzeń gier.

Konstruowanie projektów można zapisać w pojedynczym, skompresowanym pliku .CAPX, który zawiera wszystkie pliki projektu i plik CAPROJ.

Jak otworzyć plik CAPROJ?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CAPROJ jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CAPROJ z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CAPROJ którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CAPROJ

Inne problemy z plikiem CAPROJ

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CAPROJ nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CAPROJ:

  • plik CAPROJ którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CAPROJ z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CAPROJ nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik