• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku CAN

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem CAN. Jeżeli chcesz otworzyć plik CAN, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku CAN

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Canon Navigator Fax Format Canon

Co to jest plik CAN?

Dokument faksu zapisany z urządzenia faksowego firmy Canon lub urządzenia wielofunkcyjnego / kopiarki / skanera / faks. Mogą być generowane przez program Canon Navigator, oprogramowanie dołączone do faksów firmy Canon.

Urządzenie Canon Navigator dla urządzeń wielofunkcyjnych nazywa się teraz MP Navigator.

Jak otworzyć plik CAN?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku CAN jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi CAN z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem CAN którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik CAN

Inne problemy z plikiem CAN

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem CAN nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami CAN:

  • plik CAN którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku CAN z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik CAN nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik